Ota yhteyttä

Tagomo Digital Oy Ltd.

Y-tunnus: 2699112-1

Asiakaspalvelu ja tekninen tuki

Arkisin 9-15
Sähköposti: asiakaspalvelu@tagomo.fi
Puhelin: 010 339 4646
Kotisivujen päivittämiseen liittyvät ohjevideot löydät tästä linkistä.

Mainonnan tuki

Arkisin 9-15
Sähköposti: mainostuotanto@tagomo.fi
Puhelin:045 720 1209

Laskutusasiat

Sähköposti: laskutus@tagomo.fi
Puhelin: 010 339 4646

Sähköpostituki

www.domainkeskus.com
Sähköposti: info@domainkeskus.com
Puhelin: 02 2516 911

Postiosoite

c/o Oma-Assari
Viilarinkatu 5, 20320 Turku

Verkkolaskutus

Verkkolaskuosoite: 003726991121
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Graafinen ohjeisto ja logo-aineistot

Tagomon graafisen ohjeiston saat ladattua tästä linkistä.
Tagomon logo-aineiston saat ladattua tästä linkistä.

Yhteydenotto

Turun toimipiste

Viilarinkatu 5, 20320 Turku 
Kauppakeskus Länsi 1, 2. kerros

Porin toimipiste

Yrjönkatu 9 (2. krs), 28100 Pori
Sisäänkäynti Valtakadun puolelta

Asiakastuki

Jonne Kinnunen

Asiakastukipäällikkö, osakas

jonne@tagomo.fi
+358 45 728 5936

Vesa Vainio

Asiakaskoordinaattori, osakas

vesa@tagomo.fi
+358 50 449 1268

Santeri Krannila

Asiakaskoordinaattori

santeri@tagomo.fi
+358 45 728 5642

Erkki Klemelä

Asiakastuki

erkki@tagomo.fi
+358 45 728 5641

Emmi Mäki

Asiakastuki

emmimaki@tagomo.fi
+358 45 728 5932

Myynti

Sari Nenonen

Myyntiryhmän päällikkö & valmentaja, osakas

sari@tagomo.fi
+358 50 358 9907

Lilli Päivärinta

Myyntiryhmän päällikkö, osakas

lilli@tagomo.fi
+358 40 668 9861

Emma Lehtisaari

Avainasiakaspäällikkö, Kumppanuudet, osakas

emma@tagomo.fi
+358 45 720 1089

Kristiina Oras-Wallin

Asiakaspäällikkö, osakas

kristiina@tagomo.fi
+358 50 358 9937

Otto Silvennoinen

Ratkaisumyyjä, osakas

otto@tagomo.fi
+358 45 720 1009

Alex Knieling

Asiakaspäällikkö, osakas

alex@tagomo.fi
+358 45 720 1215

Mikko Heikkilä

Asiakaspäällikkö, osakas

mikkoheikkila@tagomo.fi
+358 45 7284 396

Ville Kippasto

Ratkaisumyyjä

villekippasto@tagomo.fi
+358 45 728 5645

Antti Meriläinen

Ratkaisumyyjä

antti@tagomo.fi
+358 45 728 5640

Niina Ryynänen

Ratkaisumyyjä

niina@tagomo.fi
+358 45 728 5646

Mikael Valli

Ratkaisumyyjä

mikaelvalli@tagomo.fi
+358 45 728 5927

Tuotanto

Anton Huovila

Tuotantojohtaja, osakas

anton@tagomo.fi
+358 40 724 9359

Iiro Isomaa

Kasvuhakkeri, osakas

iiro@tagomo.fi

Nikita Smirnov

Markkinoinnin strategi, osakas

nikita@tagomo.fi

Mikael Lahtinen

Markkinoinnin strategi, osakas

mikael@tagomo.fi

Anu Kuikka

Mainonnan suunnittelija

anu@tagomo.fi

Iida Kosunen

Mainonnan suunnittelija

iida@tagomo.fi

Tea Lundell

Mainonnan suunnittelija

tea@tagomo.fi

Anna Korkalainen

Graafikko

annakorkalainen@tagomo.fi

Agon Germizaj

Graafikko

agon@tagomo.fi

Niko Vartiainen

Graafikko, osakas

niko@tagomo.fi

Milla Kulmala

Kehittäjä

Juulia Nevala

Sisällöntuottaja

juulia@tagomo.fi

Melissa Virtanen

Sisällöntuottaja

melissa@tagomo.fi

Anna Voutilainen

Sisällöntuottaja

anna@tagomo.fi

Joonas Salminen

Kehittäjä, osakas

joonas@tagomo.fi

Jimi Lehtinen

Nuorempi Graafinen suunnittelija

jimi@tagomo.fi

Hr ja hallinto

Aino Säteri

Henkilöstöpäällikkö

aino@tagomo.fi
+358 41 545 5403

Eve Rusi

Taloushallinto

eve@tagomo.fi
+358 43 824 3371

Johto

Petri Elovaara

Toimitusjohtaja, yrittäjä

petri@tagomo.fi
+358 45 111 4484

Mikko Lehtinen

Myyntijohtaja, yrittäjä

mikko@tagomo.fi
+358 43 824 3374

Jari Salmi

Kehitysjohtaja, osakas

jari@tagomo.fi
+358 40 726 5679

Pikayhteydenotto

Jätä yhteystietosi, soitamme sinulle ensi tilassa!

Soita Postia